«Велике» шкільне будівництво в Балті триватиме й у 2022 році, але ймовірно реконструйована будівля колегіуму  вже восени наповниться учнями

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов здійснив робочий візит в Одеську область, під час якого перевірив низку об‘єктів соціальної інфраструктури, де тривають або вже завершені ремонтні роботи в рамках президентської програми «Велике будівництво». 

Зокрема, він відвідав Балтську школу №3-колегіум, приміщення якої відбудовується після пожежі, що сталася у 2018 році. Проблем з фінансуванням наразі немає (кошти надходять з Державного фонду регіонального розвитку, міського бюджету та використано залишок освітньої субвенції). Тому робота на будівництві не припиняється. Тепер зводяться другий та третій поверхи, завершити реконструкцію будівлі планують до 1 вересня. Цікаво, що зовні школа виглядатиме такою ж, як і до пожежі. Але, як запевняють будівельники, запас міцності будівлі віднині збільшено у кілька разів.  З початку нового навчального року  у закладі навчатиметься більше учнів (від 700 — до понад 900).  Завдяки вбудованому ліфтові школа буде пристосованою й для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Під час розмови Олексія Чернишова з міським головою Сергієм Мазуром йшлося також про фінансування повного завершення робіт за проєктом  у 2022 році. Мова йде про майже 80 мільйонів гривень (за умов співфінансування).

Leave a Reply