Колишній ПНД: докорінні зміни

Чи доводилось вам бувати у колишньому ПНД в центрі міста? Мабуть , як і в мене, у пам’яті залишились сірі приміщення, напівтемні коридори, маленькі кабінети лікарів , кілька убогих палат з хворими престарілими людьми, які доживали тут свого віку. Потрібна була неабияка рішучість і сміливість керівництва міської ради , аби взяти на себе відповідальність і прийняти рішення про створення тут публічної бібліотеки європейського рівня. Невелику кількість хворих перевели в інші відділення тоді ще центральної районної лікарні, поліпшивши умови їх лікування й обслуговування. Щоправда, далеко не всі містяни вірили в успіх задуманого.

Деякі скептики подейкували, що, мовляв , хтось поклав око на ласий шмат землі в центрі й має намір його «прихватизувати» , прикриваючись гарними намірами.

 А «караван» тим часом досить швидко рухався вперед. Оскільки зовнішній вигляд будівель ПНД залишався без особливих змін, бо саме другий , третій та четвертий етапи їх оновлення передбачають ремонти даху, фасадів і благоустрій території, то ніхто й гадки не мав про докорінні перетворення всередині. І ось менш як за одинадцять місяців сенсація – відкриття приміщення публічної бібліотеки. Переступаєте поріг й потрапляєте у казку, в справжній ХРАМ культури, в новітній центр надання культурно- освітніх послуг, про який мріяти могли лише великі фантазери. Це треба бачити! А побачивши зручні , сучасні меблі та стелажі з літературою , виготовлені фірмою «Комфорт», з любов’ю оформлений дизайн бібліотечного простору, затишну читальну залу з диванами і пуфами, інтернет- зону з ноутбуками, ошатну конференц- залу та все інше, відчуваєш гордість за своїх земляків, котрі зуміли втілити блакитну мрію в життя. Серед них – начальник відділу культури та туризму Анастасія Фокша, колектив цього комунального закладу, очолюваний Ольгою Бурбелою.Численні гості, які завітали на урочисте відкриття , були у захваті, заявляючи, що цей заклад стане гордістю ОТГ та улюбленим місцем культурного відпочинку для юних і дорослих жителів громади, бажали цьому комфортабельному кораблю успішного плавання.

Таїсія КРИСЬКО.

Leave a Reply