Міністр «випробував» шлях «Балта — Криве Озеро». Радить ремонтувати

Під час візиту до Балти начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка ознайомив міністра  Олексія Чернишова з ходом виконання робіт на автомобільній дорозі державного значення Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка.

    — Минулого року ремонтні роботи велися на 7 ділянках дороги Р-33. Зараз працюємо на трьох – це майже 40 кілометрів. Ще на дві ділянки розробляємо проєкти на капітальний ремонт. У 2022 році плануємо повністю завершити ремонт дороги Р-33 по всій протяжності у межах Одеської області, – повідомив Дмитро Рибалка.

Дороги державного значення, які проходять через територію колишнього Балтського району в напрямках Вінницької, Кіровоградської та Миколаївської областей,  протягом 2021-2022 років планується повністю відновити.

Міністр підкреслив важливість якісного транспортного зв’язку між містами та селами Одещини. Адже саме від стану доріг залежить якість життя населення та розвиток територіальних громад всього регіону. Зокрема, йшлося про необхідність ремонту ділянки дороги Р-75 Балта — Криве Озеро.

 Використано матеріали Служби автомобільних доріг в Одеській області

Leave a Reply