Розглянув міськвиконком

Всього до порядку денного засідання 24 жовтня під головуванням Сергія Мазура включено 17 питань.З них десять стосувалися призначення опіки над недієздатними особами, зміни адрес квартир у зв’язку з об’єднанням, надання матеріальної допомоги тощо.

Міськвиконком вирішив внести зміни до додатку № 1 («Перелік проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Балтській об’єднаній територіальній громаді») рішення від 25 травня 2019 року № 90, а саме: виключити з додатку пункт 1 «Капітальний ремонт будівлі спортивної зали Гольмянської ЗОШ І–ІІІ ст. в с. Гольма», бо з технічних причин немає можливості освоїти кошти в сумі 1 млн. 175 тисяч гривень.Аби зберегти цей ресурс, прийнято рішення включити до додатку пункт 1 «Будівництво волоконно-оптичної лінії зв’язку між м. Балта і селами Мирони, Оленівка, Євтодія, Кармалюківка, Обжиле, Березівка, Білине, Пасицели, Козацьке, Коритне, Пасат, Бендзарі (Андріяшівка), Немирівське (Перельоти), Гольма, Лісничівка, Перейма, Саражинка, Борсуки».

Відділу економіки та інвестицій міської ради доручено сформувати проєктну заявку на проєкт, видатки на який здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад відповідно до сформованого переліку проєктів, зазначеного у пункті 1 додатку № 1, подати до обласної державної адміністрації для отримання висновку щодо відповідності поданої проєктної заявки плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади.Одержавши висновок ОДА, — рекомендовано подати його разом з переліком проєктів з проєктною заявкою на погодження спеціально утвореній для їх розгляду комісії при Мінрегіоні та на затвердження Балтській міській раді.

ЗАСЛУХАВШИ інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів — питань ЖКГ Федора Молодця про збереження пристроїв для примусового зниження швидкості руху транспортних засобів в зимовий період на ділянках вулиць Любомирська та Уваровав місті Балта, виконавчий комітет зобов’язав директора КУ «Балта-Благоустрій» Тетяну Саражинську демонтувати пристрої, аби не пошкодити взимку снігоочисною технікою, а в термін до 1 квітня 2020 року провести відповідні монтажні роботи по встановленню «лежачих поліцейських».

ЧЕРЕЗ заборону встановлювати в пішохідних зонах тимчасових споруд та інших перешкод, що заважають рухові пішоходів, виконком скасував своє рішення від 22 серпня 2016 року № 154 «Про надання згоди гр. Олійнику Р. І. на розміщення з рекламною метою «Української пожежно-страхової компанії» автомобіля на перехресті вулиць Любомирська-Уварова в місті Балта».

НАДАНО згоду ТОВ «ТВП «Ромашка» на розміщення тимчасової споруди (скляного кафе «Чай- Кава») для провадження підприємницької діяльності по вулиці Ломоносова, 70-а в місті Балта.Земельна ділянка знаходиться у власності ТОВ.

З МЕТОЮ створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охоронунавколишнього природного середовища, забезпеченнясанітарного та епідемічного благополуччя населення, міськвиконком прийняв рішення про демонтаж громадських вбиралень, розташованих в м. Балта по вул. Ярославського, 2-А та біля закладу громадського харчування — кафе «Івонька» (вул. Уварова, 42).

Тетяна АЛЕКСЄЄВА.

Leave a Reply