У новий рік- з почуттям завершення добрих справ!

На робочій нараді зі старостами, що відбулася у міській раді, обговорили поточні питання життєдіяльності населених пунктів громади.
Питання бюджету на 2019 рік озвучила начальник фінансового управління міської ради Леся Паламарчук: «Маємо розрахувати свої можливості та прорахувати усі кроки до реалізації планів і перспектив. Визначимо пріоритети та окреслимо коло найважливіших питань».
Заступник міського голови Федір Молодець спинився на питаннях дотримання опалювального режиму в комунальних закладах громади, наявності палива тощо.
Під час наради старости інформували про стан справ у селах, обговорили деякі проблемні питання, отримали потрібну інформацію від керівників управлінь, відділів, підрозділів Балтської міської ради.
Керуюча справами виконкому міської ради Олена Фролова нагадала управлінцям про наближення звітного періоду та підбиття підсумків 2018 року: “Життя в місті й селах досить активне, багато зроблено, але й залишаються деякі проблемні питання. Задля їх ефективного вирішення ми систематизуємо інформацію, аби у новий рік увійти з почуттям закінчених добрих справ”.
Анна РИБІЦЬКА.

Leave a Reply