ХЛІБОПЕКАРНЯ «Сім’я»

Т.: .:095 860 1596, 098 769 9019.

ПРАЦЮЄ   вже понад 10 років.  Майстри  одними з перших в Балті освоїли виробництво  піци, вміють  випікати смачну продукцію з  листкового тіста. Воно відповідає правилу: хрустке зовні і м’яке всередині. Придбали тісторозкаточну машину  й запускають  випічку  круасанів (з невеликим  терміном  зберігання).

Всі вироби  натуральні, без хімії.  Не використовуються  жодні  добавки  та поліпшувачі з метою  прискорення процесу  випічки.  Обладнується нова хлібна  лінія.  Хліб  виготовляється за технологією   колишнього  Радянського  Союзу –  до шести годин бродіння  тіста.  Всю продукцію вживають  власники підприємства і працівники, їхні  діти й онуки. І не хвилюються  за  здоров’я.

Тут «не накручують» ціни, хоч і не  заробляють  великих коштів.  Їхній хліб та випічку   вподобали численні балтяни й гості з-за кордону. Хліб в асортименті й піцу, трубочки з начинкою шести видів, рогалики , пряники, «ведмедики», кекси з родзинками  та шоколадні, листкові вироби з вишнею та шоколадом, з яблуком, куркою й сиром, паляниці з капустою, сиром та зеленню, зі шкварками,  сосиски в тісті, пампушки з часником, «ромашки» з кунжутом, коржі круглі й квадратні під  торт «Наполеон», бісквітні рулети  з різними начинками користуються  попитом. Їх  смакують  в Ізраїлі,  в Америці,  в Європі –  місцеві  покупці постійно передають землякам та родичам. 

Власники пекарні платять податки до  міського бюджету й нікого не звільнили з роботи в розпал  карантину, організували доставку  продукції. Якщо вартість  замовлення більше 500 грн – ДОСТАВКА в будь-яку точку міста БЕЗКОШТОВНА. Діють ЗНИЖКИ:  понад 3 кг продукції – 10 %. Піца і торти виготовляються на замовлення. Т.: .:095 860 1596, 098 769 9019. Пекарня “Сім’я”  реалізує свою продукцію у роздріб на міському ринку. 

Leave a Reply