Шановні земляки, повідомляємо вам останню інформацію від Оперативного штабу при Балтській міській раді.

Балтський міський голова Сергій Мазур:
«Друзі, за 13 днів війни в Україні ми всі вчимося жити у незвичних для нас умовах. Багато з того, що ми робимо, розголошувати неможна. Поки що. Колись ми обов’язково розкажемо, як вдавалося нам зберігати стабільність у Балтській громаді.
Від вас залежить дуже багато. По-перше, зберігайте спокій і повагу один до одного. Поважайте працю людей, які забезпечують стабільне функціювання сфери забезпечення населення.
Управлінська команда Балтської міської ради не ховається, не відпочиває – ми всі наразі кожен на своєму робочому місті і працюємо 24/7, аби вчасно координувати вирішення нагальних питань.
Проведено кілька робочих нарад – з підприємцями (стосовно стабілізації цін), з представниками аптечних закладів (щодо систематичного наповнення аптек медичними препаратами), із представниками старостинських округів.
В Балтській громаді створений єдиний гуманітарний центр при оперативному штабі, який надає допомогу внутрішньо переміщеним особам. Триває потужний волонтерський рух, результат роботи якого – значущі резерви забезпечення військових та добробатів.
Ще раз нагадую про суворе дотримання комендантської години. Заборонено вживання алкогольних напоїв за кермом – порушників позбавляють автівок на користь армії. Такі вимоги військового стану.
Вкотре дякую нашим військовим, які боронять нашу країну, добровольцям, Народній варті, що забезпечують порядок в тилу, працівникам поліції і МНС, медикам, нашим невтомним і завзятим волонтерам, – усім, хто розуміє: війна стосується кожного з нас, кожного українця.
Тримаємось! Єднаємось! Переможемо!
Слава Україні!”

Leave a Reply