Кафе «САЛАНГ плюс»

розташоване на розі вулиць ЛОМОНОСОВА-ВИШНЕВОЇ, №29. Замовлення приймаються за телефонами: 099 751 3200, 096 755 7941.

ФІШКА: щодня для вас – недорогі й смачні комплексні обіди. Приміром, порція домашнього борщу з квасолею та м’ясом коштує 15 гривень. А якщо додати гарнір з котлетою, салат і склянку компоту- це обійдеться всього 40 гривень (станом на початок серпня 2020 р.). Чимало людей замовляють обіди, а також окремі страви додому і смакують всією сім’єю. Вигідно й зручно!

Для пригот

ування домашньої поживної їжі беруться лише якісні м’ясо, риба, крупи, овочі та фрукти. Але, за бажанням клієнтів, у кафе можуть готувати страви з доставлених ними продуктів. У такому випадку плата береться тільки за надані послуги.

Для вас в «САЛАНГУ плюс » є дві затишних зали на 100-120 осіб. Тут відбуваються весілля, дні народження , корпоративи, поминальні обіди тощо.

Користується популярністю доставка їжі за рахунок клієнтів не тільки по місту, а й у села, це так звана послуга «на виїзд». Тобто працівники закладу можуть не просто доставити у визначений час замовлені страви, а й накрити столи з власним посудом. Отож господиням не доводиться самим готувати й подавати їжу, мити посуд.

У період карантину кафе «САЛАНГ плюс» працює залежно від запроваджених обмежень.

 

Leave a Reply