ШАШЛИЧНИЙ ДВІР «ФЛАМІНГО»

АДРЕСА: м. Балта, вул. Любомирська, 240-а, Т.:0667284441.
Працює  з 9.00 до 23.00 щодня.

У «Фламінго» одна з кращих кухонь в Балті, – переконані працівники закладу з такою гарною назвою. Є чимало фішок. Серед них- страви, приготовлені на мангалі. Ходять легенди про диво дивнеє – фірмовий СОМ на мангалі, звичайно ж, під замовлення, свіженький – гаряченький, і в холодному вигляді пальчики оближеш. Ви ніде не спробуєте такі незрівнянні ЛЮЛЯ-КЕБАБ, ША

ШЛИК, ГРИБИ, СВИНІ РЕБРА, БАРАНИНУ від шеф- кухаря. Славиться цей заклад фаршированою рибою. І ЧІПСИ з лаваша теж навряд чи можна десь скуштувати. СМАКОТА! Це все фішки! Страви української кухні також мають найвищі смакові якості.

Хочете замовити додому? Тут вже чекають вашого дзвінка. Доставка по місту безкоштовна. Діють різні акції та знижки. Наприклад, на замовлення понад 2000 грн. – знижка 10% .

Ще краще тут замовляти масові заходи: весілля, дні народження, корпоративні зустрічі, поминки тощо.

Дві зали розраховані на 40 та на 120 осіб. Приємно відсвяткувати важливу подію чи просто зустрітися з друзями за філіжанкою кави на літньому майданчику на 20 столів (від 4 до 6 осіб за кожним). На майданчику та в залі для вас працюють бармени.

Leave a Reply